Menu główne
Artykuły
Ogłoszenia
Reklama
Kontakt
Rozmaitości ślubne
Formalności
Przysięga małżeńska
Podziękowania dla rodziców
Rocznice ślubu
Zwyczaje weselne
Terminarz ślubny
Logowanie
Ogłoszenia
Kategoria 

Lubuskie(59)
Lubelskie(96)
Dolnośląskie(704)
Kujawsko-pomorskie (159)
Łódzkie(307)
Małopolskie(384)
Mazowieckie(567)
Opolskie(436)
Podkarpackie(134)
Podlaskie(128)
Pomorskie (140)
Śląskie(16419)
Świętokrzyskie(158)
Warmińsko-mazurskie(103)
Wielkopolskie (261)
Zachodniopomorskie (57)

Ogłoszeń:20112
 Wiemy jak niezwykle ważnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka jest ślub i wesele. Wiemy ile potrzeba energii i włożonego serca aby dobrze się do nich przygotować. Wiele młodych par ma problem nie tylko z wyborem samochodu do ślubu, ale także z dekoracją samochodu na ślub.  Mamy nadzieję, że nasz serwis pozwoli wam podjąć właściwą decyzję. Jest wiele rodzajów pojazdów jakie możecie wynająć na ten wyjątkowy dzień: zabytkowy samochód do ślubu, limuzyna do ślubu czy bryczka do ślubu.

Wciąż niesłabnącą popularnością cieszą się limuzyny jako środek ślubnego transportu. Obecnie na rynku funkocjonuje wiele wypożyczalni samochodów, które w swojej ofercie posiadają zarówno klasyczne limuzyny jak również modele unikalne rzadko spotykane na polskich drogich.

W serwisie znajdziecie również ogłoszenia firm, których głównym przedmiotem działalności jest wynajem samochodów do ślubu.
 

Limcars
Ostatnich 5 ogłoszeń ze zdjęciami
Wynajem Auto slubnych, limu...
Śląskie (05.05.2017)
hummer limuzyny limo wynaje...
Śląskie (04.05.2017)
hummer limuzyny limo wynaje...
Śląskie (04.05.2017)
hummer limuzyny limo wynaje...
Śląskie (04.05.2017)
hummer limuzyny limo wynaje...
Śląskie (04.05.2017)
Ogłoszenia

Regulamin


1. Aby dodać ogłoszenie należy zalogować się dokonując wcześniej rejestracji.

2. Dodając ogłoszenie wymagane jest podanie imienia, adresu e-mail, tytułu i treści ogłoszenia oraz kategorii. Reszta pól jest opcjonalna. Jednak warto skorzystać z okazji i wypełnić wszystkie pola.

3. Proszę wybrać odpowiednią kategorię. W tym przypadku nazwę województwa, na terenie którego świadczą Państwo usługi wynajmu pojazdu do ślubu. Jeśli świadczą Państwo usługi na terenie całego kraju proszę o wybranie województwa na terenie którego znajduje się siedziba Państwa firmy.

4. Użytkownik ma prawo dodania do każdego ogłoszenia 3 zdjęć ilustrujących przedmiot wynajmu. Maksymalny rozmiar każdego ze zdjęć nie może przekraczać 100 kb. (Pomagamy w dopasowaniu i umieszczaniu fotografii)

4.a Użytkownik może dodać jedno ogłoszenie dotyczące wynajmu jednego pojazdu. Duplikowane ogłoszenia będą usuwane przez Administratora.

5. Po dodaniu ogłoszenia zostanie ono zapisane w naszej bazie i zostanie automatycznie opublikowane w naszym serwisie. Jeżeli ogłoszenie nie będzie bezpośrednio lub pośrednio związane w wynajmem pojazdu do ślubu zostanie usunięte.

6. Aby zapisane ogłoszenie było traktowane jako wpis "Premium" należy wpłacić odpowiednią kwotę (cennik) na nasz rachunek bankowy. Numer Rachunku bankowego otrzymają Państwo wysyłając do nas e-mail na adres Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włšcz obsługę JavaScript w przeglšdarce, by go zobaczyć

7. Ogłoszenia PREMIUM wyróżnione są jaskrawym kolorem i znajdują się zawsze nad ogłoszeniami STANDARD w danej kategorii. Jeśli w danej kategorii znajduje się kilka ogłoszeń PREMIUM to o kolejności ich wyświetlania decyduje kolejność zgłoszeń ich autorów.

8. Ogłoszenie jest wyświetlane w serwisie przez okres 12 miesięcy. W każdym momencie po zalogowaniu się za stronie możliwe jest usunięcie bądź edycja ogłoszenia.

8.a. W przypadku gdy autor ogłoszenia zaprzestanie działalności związanej z wynajmem pojazdu do ślubu - jest zobowiązany do usunięcia swojego ogłoszenia z serwisu.

9. Wcześniejsze usunięcie ogłoszenia przez jego autora nie obliguje nas do zwrotu wpłaconej kwoty.

10. Serwis www.SlubneAuto.info nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń.

11. Administrator ma prawo usunąć ogłoszenie bez podania przyczyny. W szczególności będą usuwane wpisy łamiące prawo i wpisy nie związane z tematyką wynajmu ślubnego pojazdu.

12. Dodając ogłoszenie Użytkownik wyraża zgodę na otrzymywanie wiadomości e-mail od SlubneAuto.infoJeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania - służymy pomocą i niezwłocznie na wszystkie odpowiemy. Można się znami skontaktować za pośrednictwem e-mail Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włšcz obsługę JavaScript w przeglšdarce, by go zobaczyć lub korzystając z formularza kontaktowego znajdującego się w dziale "Kontakt".
Jeśli są Państwo zainteresowani umieszczeniem ogłoszenia nie związanego bezpośrednio z wynajmem pojazdu do ślubu, prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów.


Sonda
Czym pojedziecie do ślubu?
 
Polecamy

Jeśli poszukujesz praktycznych i przydatnych gadżetów do domu, kuchni sprawdź najbardziej praktyczny sklep w sieci PRAKTYCZNIAK.pl


Termoplastyczne granulki Polymorph
Nowe ogłoszenia
Wynajem Auto slubnych, limuzyny slubne , auto na wesele (Slask, Opolskie)
Śląskie (05.05.2017)
hummer limuzyny limo wynajem audi r8,ferrari
Śląskie (04.05.2017)
hummer limuzyny limo wynajem audi r8,ferrari
Śląskie (04.05.2017)
hummer limuzyny limo wynajem audi r8,ferrari
Śląskie (04.05.2017)
hummer limuzyny limo wynajem audi r8,ferrari
Śląskie (04.05.2017)


 
= Ogł. z obrazkami
Gościmy
Odwiedza nas 43 gości